|
Whale Beach SLSC Inc |
Whale Beach BLUE WHALES
|
Andrew Leppinus, Will Phillips, Angus Mcgeoch, Ben Clark, Bernard Farrelly
|
Race 1 |
0 |
|
|
Windang SLSC |
Windang PORKERS
|
Warrick Ashburner, Mitchell Norris, Mathew Okkonen, Jason Aboozaid, Cliff Lindsay
|
Race 1 |
0 |
|
|
Henley SLSC |
Henley A
|
Andrew Morrison, Scott Mather, Robert Langford, Terry Cunneen, Simon Jennings
|
Race 1 |
0 |
|
|
Fairy Meadow SLSC |
Fairy Meadow A
|
Simon Abbott, Kris Gardener, Shane Green, Tim Mcfarlane, Simon Muul
|
Race 1 |
0 |
|
|
Batemans Bay SLSC |
Batemans Bay MICKIES
|
James Agius, Michael Bellette, Greg Humphries, Ryan Ralston, Neil Innes
|
Race 1 |
0 |
|
|
Bronte SLSC |
Bronte BUDGIE SMUGGLERS
|
Robert Conlon, Julian Duffy, Stuart Menogue, Tim Mundy, William Petersen
|
Race 1 |
0 |
|
|
Caves Beach SLSC |
Caves Beach CAVES MASTERS
|
Rob Ballard, Steve Fleming, Rick Robertson, Jeffery Sharpe, Brett Main
|
Race 1 |
0 |
|
|
Southport SLSC (QLD) |
Southport C
|
Grant Pforr, Ben Vining, Tristen Soineva, Jack Worcester, Peter Palmer
|
Race 1 |
0 |
|
|
Darwin SLSC |
Darwin DARWIN A
|
David Beck, Philip Storey, Greg Edwards, John Mockler, Robert Creek
|
Race 1 |
0 |
|
|
Mullaloo SLSC |
Mullaloo A
|
Jos Colvin, Patrick Squire, Adam Fraser, John Gilbody, Sean Smith
|
Race 1 |
0 |
|
|
Evans Head-Casino SLSC inc. |
Evans Head / Casino JERRYS
|
Peter Hickey, Edward Power, Steve Loadsman, Michael Robson, Brett Farmer
|
Race 1 |
0 |
|
|
Carlton Park SLSC |
Carlton Park RED
|
Brian Jones, Nick Preshaw, Mick Watkins, Tony Gill, Greg Bird
|
Race 1 |
0 |
|
|
Tamarama SLSC |
Tamarama TAMARAMA GREY MARES BOAT CREW
|
Charles Daniels, William Shires, Mark Walton, Ian Lawther, Paul Cooper
|
Race 1 |
0 |
|
|
Woolgoolga SLSC |
Woolgoolga HARTINS HEROS
|
Troy Morris, Ryan Hartin, Brod Mcdonald, Tadge King, Paul Hay
|
Race 1 |
0 |
|
|
Anglesea SLSC |
Anglesea A
|
Joe Bergin, Simon Hunter, Adam Morgan, Casey Mcgarigle, Sean Voss, David Eades
|
Race 1 |
0 |
|
|
Glenelg SLSC |
Glenelg 5SKINS
|
Peter Tidswell, Geoff Norris, Paul Scott, Geoffrey Harvey, Christopher Maylin
|
Race 1 |
0 |
|
|
Newport SLSC |
Newport SALMON
|
Jay Borthwick, David Cook, Gareth Dawe, Damien Johnson, Michael King
|
Race 1 |
0 |
|
|
South Curl Curl SLSC |
South Curl Curl SOUTH CURL CURL WHITE
|
Jonathan Beavon, David Kaye, Bryan Marshman, David Olofinsky, Wayne Settree
|
Race 1 |
0 |
|
|
Arcadian SLSC |
Arcadian GOLD
|
Chris Crompton, Adam Gardiner, Martin Sheather, Andrew Abrahams, Peter Boneham
|
Race 1 |
0 |
|
|
North Cottesloe SLSC |
North Cottesloe LARRY
|
Craig Smith-gander, Ben Cole, Nigel Burrows, Adam Moore, Steve Parks, James Mclaughlin
|
Race 1 |
0 |
|
|
Wamberal SLSC Inc. |
Wamberal HOLLYWOODS
|
Michael Mcbain, David Bryant, Anthony Erickson, Stephen Rothenbuler, Mitchell Hirst
|
Race 1 |
0 |
|
|
Currumbin SLSC |
Currumbin Beach B
|
Cameron Adam, Eddy Annand, Gordon Lusink, Matthew Wildman, Troy Henderson
|
Race 1 |
0 |
|
|
Manly LSC |
Manly TRAVELLING WILLS
|
John Dollisson, James Taylor, Brian Weir, Mark Williams, Darren Burke
|
Race 1 |
0 |
|
|
Maroochydore SLSC |
Maroochydore HUSTLERS
|
Timothy Booth, Douglas Campbell, John Williams, Ben Canniffe, Rick Estreich
|
Race 1 |
0 |
|
|
Minnie Water-Wooli SLSC |
Minni Water / Wooli CUNNING STUNTS
|
Brook Down, Rob Mclennan, Matthew Mclennan, Nathan Adamson, Anthony Benfield
|
Race 1 |
0 |
|
|
The Entrance SLSC |
The Entrance SEAGULLS
|
Jeff Kellie, James Baldwin, Darren Bell, Garry Walsh, Krys Smith
|
Race 1 |
0 |
|
|
Mermaid Beach SLSC Inc |
Mermaid Beach MUSTANGS
|
Gary Biggam, Matthew Tree, Karl Mulcahy, Ivica Bacic, Christopher Laidlaw
|
Race 1 |
0 |
|
|
Nobbys SLSC (NSW) |
Nobbys NOBBYS STROKERS
|
Greg Hurry, Scott Evans, Patrick Wild, Luke Moore, Simon Longhurst
|
Race 1 |
0 |
|
|
Maroubra SLSC |
Maroubra A
|
Michael Adams, Mark Bessant, Blake Butcher, Garry Doyle, Tim Murray
|
Race 1 |
0 |
|
|
Avoca Beach SLSC |
Avoca Beach BLURS
|
Rob Davies, John Gorey, Bill Mitchell, Tony Payne, Richard Brierty
|
Race 1 |
0 |
|
|
Bondi Surf Bathers LSC |
Bondi BONDI LEFTOVERS
|
Jarod Antony, Peter Deszoeke, Barratt Harvey, Kieran Milne, Andrew Hoggett
|
Race 1 |
0 |
|
|
Fairhaven SLSC |
Fairhaven COASTAL
|
Martin Congdon, Paul Greene, Paul Leonard, David Maher, Simon Northeast
|
Race 1 |
0 |
|
|
Macksville-Scotts Head SLSC Inc |
Mackville Scotts Head OP140
|
Timothy Brown, Allan Hall, Anton Koch, Peter Lambert, Jayson Shelly, Shane Singleton
|
Race 1 |
0 |
|
|
Evans Head-Casino SLSC inc. |
Evans Head / Casino PUFFER FISH
|
Trent Brown, Kiel Handcock, Danny Lickiss, Chris Snel
|
Race 1 |
0 |
|
|
Tamarama SLSC |
Tamarama TAMARAMA BOOTRIDERS
|
Warwick Clout, Shay Deguara, Cameron Stuart, Paul Martin, John Lackey
|
Race 1 |
0 |
|
|
Warilla Barrack Point SLSC |
Warilla / Barrack Point GORILLAS
|
David Beveridge, Aaron Kellaway, Keven May, Brett Mccurry, Brad Miller
|
Race 1 |
0 |
|
|
Cudgen Headland SLSC |
Cudgen Headland BLUE
|
Mitchell Alward, James Blackeney, Mark Buckman, Peter Quinlan, Douglas Fewtrell
|
Race 1 |
0 |
|
|
Port Macquarie SLSC |
Port Macquarie GOLD
|
Angus Arnell, Peter Besseling, Arum Duffy, Jon Kahler, Brad Miles
|
Race 1 |
0 |
|
|
Bondi Surf Bathers LSC |
Bondi BONDI VETS
|
David Berry, David Lippmann, David Willis, Christopher Pike, Scott Hamilton
|
Race 1 |
0 |
|
|
Rainbow Bay SLSC |
Rainbow Bay BUDGIE SMUGGLERS
|
Nathan Davies, Ben Townsend, Dan Townsend, Ben Edgeworth, Darien Brennan
|
Race 1 |
0 |
|
|
Wamberal SLSC Inc. |
Wamberal WANNABS
|
Scott Campbell, James Stewart, Michael Farrell, Andrew Mitchell, John Tricket
|
Race 1 |
0 |
|
|
North Narrabeen SLSC Inc. |
North Narrabeen BROWN HORNETS
|
Matthew Bealey, Rhys Blackburn, Campbell Burke, Michael Mcdermott, Brenden Reedy
|
Race 1 |
0 |
|
|
Ocean Beach SLSC |
Ocean Beach POWERFINGA
|
Geoff Webster, John Condon, Alex Moffitt, Luke Newton, Scott Kelly
|
Race 1 |
0 |
|
|
Wollongong City SLSC Inc. |
Wollongong City C
|
Bryce Coleman, Ken Lawrence, Phil Lazzari, Stuart Plumb, Nigal Smith
|
Race 1 |
0 |
|
|
Clovelly SLSC |
Clovelly CLOVELLY BUCKANEERS
|
Adam Maroon, Robbie Rathbone, Paul Smith, Mitchell Stubbs, Alistair Weir, Nigel Chapman, Eric Graham
|
Race 1 |
0 |
|
|
Brighton SLSC (SA) |
Brighton A
|
Paul Martin, Warwick Archer, Christopher Hilliard, Stephen Bell, Graham Cummings
|
Race 1 |
0 |
|
|
North Bondi SLSC |
North Bondi A
|
James Marten-coney, Matthew Martin, Jamie Puebla, Adam Reid, Danny Kelaita
|
Race 1 |
0 |
|
|
Grange SLSC |
Grange PENETRATORS
|
Benjamin Gleeson, Shane Gleeson, Jacob Pisioni, Simon Pisioni, Andrew White
|
Race 1 |
0 |
|
|
Maroochydore SLSC |
Maroochydore DIRTY DUCKS
|
Scott Dawson, Adrian Kirwan, Ben Urban, James Washington, Stephen Wieland
|
Race 1 |
0 |
|
|
Somerset SLSC |
Somerset SOMERSET
|
Adam Hall, Nicholas Anderson, Dale Cumming
|
Race 1 |
0 |
|
|
Gerringong SLSC |
Gerringong JAZZ
|
Mark Booth, Iva Davies, Bruce Mackie, Evan Prytherch, John Ring
|
Race 1 |
0 |
|
|
Swansea Belmont SLSC |
Swansea Belmont A
|
Jake Andrew, Colin Bray, Keith Quinton, Steve Anderson, Shane Goldthorpe
|
Race 1 |
0 |
|
|
South Narrabeen SLSC |
South Narrabeen BOOZERS
|
Stuart Haven, Michael Haven, Paul Morris, David Frew, Tony Haven
|
Race 1 |
0 |
|
|
Woonona SLSC |
Woonona WOMBATS
|
Dean Anese, Peter Flood, Martin Fox, Troy Johnson, John Mcinally
|
Race 1 |
0 |
|
|
Ballina Lighthouse and Lismore SLSC |
Ballina MISFITS
|
Raz Burtonwood, Brad Lyons, Geoff Marshall, Shon Trim, Darcy Morrow
|
Race 1 |
0 |
|
|
Lorne SLSC |
Lorne LORNE DROMATS
|
Jim Filer, Geoff Greaves, Sam Hayton, Daniel Mugavin, Mark Whitworth
|
Race 1 |
0 |
|
|
Maroochydore SLSC |
Maroochydore WHITE
|
Glen Cruickshank, Rob Flood, Greg Kent, Peter Laydon, Adam Tedman
|
Race 1 |
0 |
|
|
Kiama Downs SLSC |
Kiama CRASH TEST DUMMIES
|
Mitch Ford, Scott Munn, Lars Pedderson, Peter Smith, Steve Wills
|
Race 1 |
0 |
|
|
Coolum Beach SLSC |
Coolum Beach 3
|
David Tomba, John Jnr, Simon Baggio, Simon O, Leon Bowes
|
Race 1 |
0 |
|
|
Long Reef SLSC Inc |
Long Reef VETS
|
Peter Loudon, Ian Waterhouse, Peter Kinsey, David Sams, Malcolm Maccormick
|
Race 1 |
0 |
|
|
Bronte SLSC |
Bronte QUADRPUS
|
Jason Baker, Will Martin, Simon Paterson, John Slater, Conrad Strahorn
|
Race 1 |
0 |
|
|
Woolgoolga SLSC |
Woolgoolga RED
|
Gary Bell, Craig Schwiekert, Wayne Bailey, Denis Crossley, Trevor Clark
|
Race 1 |
0 |
|
|
Kawana Waters SLSC |
Kawana Waters GOLD
|
Alan Gothorp, Jack Cosgrove, Josh Schmidt, Mitchell Scorey, Perre Dingle, Ben Francis
|
Race 1 |
0 |
|
|
Terrigal SLSC |
Terrigal GRUNTS
|
Dean Grady, Brett Mortensen, Adrian Thompson, Grant Stringer, Paul Quick
|
Race 1 |
0 |
|
|
Coolum Beach SLSC |
Coolum Beach 2
|
Andre Trevor, David Lough, Michael Skillen, Timothy Brady, Sean Farnan
|
Race 1 |
0 |
|
|
Wauchope Bonny Hills SLSC |
Wauchope / Bonny Hills RUNNING DOGS
|
Manfred Sonntag, Stephen Monaghan, Glen Millar, Craig Eggins, Russell Eichmann
|
Race 1 |
0 |
|
|
Currumbin SLSC |
Currumbin Beach C
|
Solomon Rowland, David Dwight, Toby Roberts, Ben Finemore, Lyle Clark
|
Race 1 |
0 |
|
|
Coolum Beach SLSC |
Coolum Beach 1
|
Troy Slade, Brett Kennedy, Robert Stone, Steven Stockley, Daniel Rogers
|
Race 1 |
0 |
|
|
Metropolitan Caloundra SLSC |
Met Caloundra RED
|
Micheal Andersson, Leonard Fox, Jason Hague, Travis Lloyd, Matthew Okeefe, Paul Skillen
|
Race 1 |
0 |
|
|
Queenscliff SLSC |
Queenscliff WHITE SNAKES
|
Mark Anderson, Stephen Middup, Peter Brannon, Andrew Newton, Adam Stanley
|
Race 1 |
0 |
|
|
City of Perth SLSC |
City of Perth VETS
|
Mal Lowther, Graeme Kelly, Rob Sommerford, Bruce Lilburne, Peter Waey
|
Race 1 |
0 |
|
|
South Narrabeen SLSC |
South Narrabeen ALBATROSSES
|
Steven Maxwell, Ryan Poole, Justin Ingram, Sreven Walton, Heath Moore, Jp Milazzo
|
Race 1 |
0 |
|
|
Austinmer SLSC Inc. |
Austinmer WHITE
|
Jason Ardler, Tim Hulland, Paul Jones, Dennis Patison, Mark Roebuck
|
Race 1 |
0 |
|
|
Cottesloe SLSC |
Cottesloe JESTERS
|
Jay Parkin, Michael Mccorquodale, Alex Davies, Simon Hatfull, Jeff Burling
|
Race 1 |
0 |
|
|
Windang SLSC |
Windang LAYDOWNS
|
Peter Birchmore, Mark Brown, Allen Ford, Paul Wheeler, Peter Anderson
|
Race 1 |
0 |
|
|
Kiama Downs SLSC |
Kiama DEBOUYS
|
Daniel Cohen, Kevin Finlay, John Ford, Mark Oddy, Ben Strong
|
Race 1 |
0 |
|
|
Long Reef SLSC Inc |
Long Reef MIX MASHERS
|
Peter Burns, Andrew Da, Douglas Lucas, Andrew Robson, Bruce Gaal
|
Race 1 |
0 |
|
|
Bundaberg SLSC |
Bundaberg BUNDY
|
Michael Organ, Michael Byrne, Liam Story, Matthew Emerick, Paul Wessel
|
Race 1 |
0 |
|
|
Port Kembla SLSC |
Port Kembla TEST EAGLES
|
Dave Edwards, Dave Erskine, Rod Kuhn, Duane Mckenzie, Gary Staples
|
Race 1 |
0 |
|
|
Palm Beach SLSC (QLD) |
Palm Beach (Qld) B
|
Joel Deal, Robert Donaghue, Brett Frostick, Michael Morrison, Paul Buetel
|
Race 1 |
0 |
|
|
Southport SLSC (QLD) |
Southport A
|
Jeff Parkes, Craig Pascoe, Jason Wright, James Ware, Paul Shepard
|
Race 1 |
0 |
|
|
Southport SLSC (QLD) |
Southport B
|
Graham Learmonth, Drew Roberts, Brad Beeson, David Dent, Jacob Frampton
|
Race 1 |
0 |
|
|
Glenelg SLSC |
Glenelg TIGERS
|
Bert Brujin, Nathan Fielder, Daniel Lang, Edward Pearce, Gregory Daw
|
Race 1 |
0 |
|
|
Warriewood SLSC |
Warriewood VERTICAL TACOS
|
Andrew Doust, Thomas Marland, Gavin Wicks, Stephen Russo, David Benson
|
Race 1 |
0 |
|
|
Collaroy SLSC |
Collaroy KRAKAZ
|
Scott Griffin, Adam King, Justin Riddett, David Williams, Shaun Taylor
|
Race 1 |
0 |
|
|
Urunga SLSC |
Urunga WINOS
|
Terry Maher, Graham Mathews, Anthony Sheilds, Barry Smith, Steve Vaughan
|
Race 1 |
0 |
|
|
Ocean Beach SLSC |
Ocean Beach BIKKIES
|
Arron Stewart, Mike Harsh, Cameron Hilaire, Nathen Scott, John Young
|
Race 1 |
0 |
|
|
St Kilda LSC |
St Kilda ST KILDA POSIEDONS
|
Wayne Lee, Barton Roberts, Matthew Jerram, Matthew Culka, Trevor Hall
|
Race 1 |
0 |
|
|
North Cronulla SLSC |
North Cronulla RED
|
Chris Osborne, James Walker, Jarrod Watson, Ron Doolan, Stephen Swane
|
Race 1 |
0 |
|
|
Frankston LSC |
Frankston LSC FRANKSTON
|
Simon Moignard, Damien Pitt, Phil Newland, Darryl Morrison, Beau Mooney
|
Race 1 |
0 |
|
|
North Cronulla SLSC |
North Cronulla BLUE
|
Aaron Lea, Nick Preston, Jarrid Keers, Mark Lea, Adam Purdie
|
Race 1 |
0 |
|
|
Fairhaven SLSC |
Fairhaven LOVEBOAT
|
John Morgan, Jamie Patterson, Mark Rice, Kevin Vandeuren, Bill Digby
|
Race 1 |
0 |
|
|
Newport SLSC |
Newport OC
|
Peter King, Peter Stephens, Ian Crutch, Iain Taylor, Keith Dunn
|
Race 1 |
0 |
|
|
Fairy Meadow SLSC |
Fairy Meadow C
|
Paul Davidson, Drew Howell, Craig Johnston, Nathan Squires, Murray Ward
|
Race 1 |
0 |
|
|
Kirra SLSC |
Kirra A
|
Matthew Jessop, Robert Pregel, Kenneth Swan, Kenneth Westaway, David Taylor
|
Race 1 |
0 |
|
|
Cronulla SLSC |
Cronulla BLUE
|
Mitchell Elliott, Ray Jackson, Stephen Mckenzie, Ben Tickle, Colin Tatham
|
Race 1 |
0 |
|
|
Forster SLSC |
Forster FORSTER WHALERS
|
Peter Haig, Ron Hartley, Bruce Higgs, Garry Jennings, David Keating
|
Race 1 |
0 |
|
|
Avoca Beach SLSC |
Avoca Beach DEREKS
|
Dean English, Richard Green, Brian Oneill, Todd Petrie, Phil Gee
|
Race 1 |
0 |
|
|
Seaspray SLSC |
Seaspray FOUR FIFTHS
|
Chris Armstrong, Ben Harper, Neil Lazzaro, Stuart Mawley, Andy Mcnaughton
|
Race 1 |
0 |
|
|
Long Reef SLSC Inc |
Long Reef STREAKERS
|
Kathryn Cox, Matthew Erby, Robert Pearson, Stephen Cox, Adam Lgreen
|
Race 1 |
0 |
|
|
Palm Beach SLSC (QLD) |
Palm Beach (Qld) A
|
Ian Channells, Mark Freemantle, Mark Oconnor, Telford Erskine, Brett Ross
|
Race 1 |
0 |
|
|
Gerringong SLSC |
Gerringong CHIMNEY SWEEPS
|
Ben Blacka, Scott Duncan, Ed Harvey, Mal Dunwoodie, Richard Payne
|
Race 1 |
0 |
|
|
Brighton SLSC (SA) |
Brighton B
|
Albert Venema, Alan Aitchison, Michael Schetter, Kevin Watkins, Tom Murdoch
|
Race 1 |
0 |
|
|
Port Campbell SLSC |
Port Campbell MAKOS
|
Peter Cashmore, Shane Maslin, Paul Jeffery, Andrew Vogels, Paul Younis
|
Race 1 |
0 |
|
|
Manly LSC |
Manly FERRIES
|
David Ronald, Nathan New, Nathan Dwyer, David Scollon, Peter Tazelaar
|
Race 1 |
0 |
|
|
City of Perth SLSC |
City of Perth BOBS BOYS
|
Matt Miles, Benjamin Martin, Charles Brigden, Callum Jones
|
Race 1 |
0 |
|
|
Elouera SLSC |
Elouera ICEMEN
|
Chris Burton, Chris Hunt, David Young, Nick Thomas, Joel Zamek
|
Race 1 |
0 |
|
|
Woonona SLSC |
Woonona DYNAMITES
|
Chris Dejong, Tyson Burcher, Murray Wearing, Peter Wearing, Richard Wearing
|
Race 1 |
0 |
|
|
Queenscliff SLSC |
Queenscliff BLACK JOLLY ROGERS
|
Bob Mcgeachie, Andrew Needham, Peter Rodgers, John Vickery, Ian Martin
|
Race 1 |
0 |
|
|
Sunshine Beach SLSC |
Sunshine Beach SUNSHINE EGGS
|
Leigh Oakley, Blair Townsend, Michael Drahm, Adam Maughan, Stephen Monie
|
Race 1 |
0 |
|
|
Kurrawa SLSC |
Kurrawa AVIATORS
|
Ben Wilcock, Michael Smith, Ryan Bagley, Clinton Pilon, Colin Schulz
|
Race 1 |
0 |
|
|
North Steyne SLSC Inc. |
North Steyne RES
|
Chris Lane, Justin Martin, Aaron Moon, Lawrence Notting, Luke Wooldridge, Andrew Quinlan
|
Race 1 |
0 |
|
|
Jan Juc SLSC |
Jan Juc BUDGIE SMUGGLERS
|
Timothy Jarrold, Alexander Murray, John Nurzenski, Ben Ross, Ross Williams
|
Race 1 |
0 |
|
|
Kawana Waters SLSC |
Kawana Waters RED
|
Anthony Keller, Daniel Donahoe, Joseph Vezzaro, Stephen Delaurence, Troy Jones
|
Race 1 |
0 |
|
|
Cronulla SLSC |
Cronulla WHITE
|
Matthew Bruce, Simon Levings, Ivan Sherratt, David Staples, Gary Allman
|
Race 1 |
0 |
|
|
North Burleigh SLSC |
North Burleigh A
|
Gary Mcskimming, Anthony Melloy, Mark Healy, Trent Melloy, Nick Strang, Craig Plunkett
|
Race 1 |
0 |
|
|
Mooloolaba SLSC |
Mooloolaba GRUNTERS
|
James Cleaver, Terry Lincoln, Brett Mcburnie, Tom Woods, Grant Cooper
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Queenscliff SLSC |
Queenscliff BLUE VEINS
|
Wyn Bromiley, Adam Marsden, Ryan West, Matthew Hamilton, James Darmody
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Freshwater SLSC |
Freshwater A
|
Martin Devlin, Adam Monson, Kevin Myers, Craig Olofinski, Phillip Seres
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Brunswick SLSC |
Brunswick A
|
Greg White, Baden East, Luke Alexander, Matthew Went, Stewart White
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Queenscliff SLSC |
Queenscliff RED CHERRY PICKERS
|
Paul Burton, Tommy Hand, Matt Press, Kieran Somerville, Scott Spradbrow
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Tweed Heads Coolangatta SLSC |
Tweed Heads / Coolangatta PRETZELS
|
Chris Adams, Dale Elliott, Kevin Gilmore, Brian Sullivan, Ian Preston
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Bondi Surf Bathers LSC |
Bondi BONDI BACKSLAPPERS
|
Mark Ingelmo, Patrick Moore, Christopher Stokes, Steven Vesper, Andrew Winters
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Byron Bay SLSC |
Byron Bay RESERVE
|
Nick Hornery, Lee Wood, Dean Phelps, Michael Stevens, Neil Cameron
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Maroochydore SLSC |
Maroochydore BLUE
|
David Gaffney, Michael Greasley, Graham Gscheidle, Liam Nolan, Jay Whatley
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Noosa Heads SLSC |
Noosa Heads A
|
Jade Walker, Daniel Mcshea, Dylan Mcpherson, Brett Morris, Michael Gardner
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Bulli SLSC |
Bulli MAROON
|
David Barlow, Aaron Carter, Ben Shum, Gavin Pearce, Paul Jones
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Tannum Sands SLSC |
Tannum Sands A
|
Regen Dunn, Paul Kelly, Murray Stacey, Brett Rowe, Anthony Davis
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Bulli SLSC |
Bulli GOLD
|
Peter Long, Luke Mcalister, Nigel Taylor, Lachlan Wiedersehn, Wayde Peterson
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Palm Beach SLSC (NSW) |
Palm Beach (NSW) PALM BEACH CLAYTONS
|
Ed Yorston, Robert Miller, James Scruby, James Adams, Peter Spence
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Wanda SLSC Inc |
Wanda RED
|
Steve Tatham, Marc Bindner, Tyrell Duff, Mitchell Stuart, Leigh Cotter
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Ulverstone SLSC |
Ulverstone ULV2
|
Leigh Knowles, Robert Best, Troy Butler, Garry Clark, Simon Eade
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Cooks Hill SLSC |
Cooks Hill A
|
Mick Evans, Kane Lyle, Peter Mcnally, Darryn Cotterell, Greg Wheeler
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Coogee SLSC (NSW) |
Coogee COOZIFAS
|
Ross Campbell, Trevor Folsom, David Smith, Darren Williamson, Cameron Smart
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Moruya SLSC |
Moruya DIGS
|
Luke Price, Mark Taylor, Rhys Harris, Adam Bowles, Jake Bowles
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Corrimal SLSC |
Corrimal PUPPY LOVERS
|
Adam Coble, Dean Dolton, Paul Oneill, Anthony Cartwright, Greg Lancaster
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Collaroy SLSC |
Collaroy SPIDERS
|
Matthew Bates, Paul Booth, Paul Daniel, Simon Fraumeni, Scott Macqueen
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Mollymook Surf Life Saving Club Inc. |
Mollymook GUNNS
|
Steven Hegarty, Steven Creech, Garth Brook, Craig Matthews, Russell Bartlett
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Lorne SLSC |
Lorne LORNE BOWLERS
|
James Bowden, Joel Ireland, Zac Russell, Ben Summons, Frank Veltman
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Kurrawa SLSC |
Kurrawa BANDITS
|
Damien Clayphan, Dennis Bromiley, Ross Mcphillips, Angus Wilson, Peter Mackie
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Avalon Beach SLSC |
Avalon Beach AVALON BEACH
|
Daryl Johnson, Brent Walker, Rick Millar, Shaun Wolthers, Bjorn Wolthers, Peter Carter
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Austinmer SLSC Inc. |
Austinmer BLUE
|
Aaron Bowler, Todd Grose, Danny Murrill, Brendon Choice, John Patison
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Tannum Sands SLSC |
Tannum Sands B
|
Tim Madden, Doug Grimwood, Vance Krahenbring, Adam Treanor, Angelo Paolatto
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
North Curl Curl SLSC |
North Curl Curl JUNGLE TOUCH
|
Grant Conran, Matthew Heaton, Goce Jovanoski, Justin Lowry, Shaun Stacey
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Fairhaven SLSC |
Fairhaven GREYHOUNDS
|
Sam Brown, Guy Mackinder, James Pinnis, Anthony Scarff, David Smith
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Mona Vale SLSC |
Mona Vale BLACK
|
Kai Cooper, Darren Cowley, Jon Dibbs, Bryce Munro, Nathan Perry
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Bronte SLSC |
Bronte GOLD
|
Alex Menzies, Luke Barron, Cameron James, Aaron Keating, Peter Lydell
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Wauchope Bonny Hills SLSC |
Wauchope / Bonny Hills GYNOS
|
Simon Stennett, Wayne Gill, Daniel Gill, Tony Kee, Callum Johnson
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Fingal Beach SLSC |
Fingal Beach GOLD
|
Clint Brown, Andre Otto, Graham West, Ian Dixon, Brook Beaver
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Lorne SLSC |
Lorne LORNE BULLDOGS
|
Luke Mckenna, Mark Steven, Jarred Mccombe, Andrew Steven, Brent Mccombe
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Elouera SLSC |
Elouera GHOSTRIDERS
|
Jarrad Brownlow, Mark Mcdonald, Heath Molloy, Brett Wright, Matthew Guy
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Tugun SLSC |
Tugun TORNADOES
|
Craig Chilcott, Daniel Cybulski, Troy Mills, Scott Rees, Andrew Hogan
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Avoca Beach SLSC |
Avoca Beach DNMS
|
Matt Parker, Brett Stewart, Mick Tsolakis, John Mitchell, Duncan Smith
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Dicky Beach SLSC |
Dicky Beach BREAD ROLLS
|
Bernard Mcmahon, Alec Saxvik, Lindsay Frosdom, Jon Meuleners, Bradley Ibbs
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Nobbys SLSC (NSW) |
Nobbys NOBBYS BOYS
|
Grant Loades, Christian Loades, Karl Barclay, Mick Reid, David Byrnes
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Metropolitan Caloundra SLSC |
Met Caloundra BLUE
|
Aleksandr Baruksopulo, Morgan Mcmeniman, Timothy Mcmeniman, Michael Bacon, Michael Boulton
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
South Maroubra SLSC |
South Maroubra FRILLNECKS
|
Adam Daly, Christopher Olsen, Phillip Budin, Stephan Boyd, Bob Byrne
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Currumbin SLSC |
Currumbin Beach E
|
Christopher Gibbons, James Paul, Trent Sheperd, Joseph Fraser, Cain Hayward
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Whale Beach SLSC Inc |
Whale Beach SPEARMEN
|
Josh Mullens, Tim Butler, Matthew Dunger, Marshall Denning, Richard Brookes
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Coogee SLSC (NSW) |
Coogee MUPPETS
|
Paul Beale, Ben Burdett, Ryan Byrne, Brett Covell, Brett Skinner
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Palm Beach SLSC (NSW) |
Palm Beach (NSW) PALM BEACH GOATS
|
John Van, Sam Trude, Francais Egan, Paul Verner, Sam Shepard
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
North Cronulla SLSC |
North Cronulla BLACK
|
Jason Brown, Dan Shriek, Nick Struve, Nick Williams, Dean Slater
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Rainbow Bay SLSC |
Rainbow Bay TENNORS
|
Bruce Zillman, Don Cotterill, Matthew Cleaver, Jim Eden, Glen Bull
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Mollymook Surf Life Saving Club Inc. |
Mollymook BLACK
|
Wesley Bean, Chad Venables, Paul Love, Jeff Loy, Rodney Austin
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Tugun SLSC |
Tugun HORNETS
|
Joel Ryan, Geoff Case, Stanley Damro, Chris Tyson, Andrew Eddy
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Bilgola SLSC |
Bilgola BLUE
|
Stuart Lane, Jerome Valentine, Neil Jones, Ben Gill, Mark Parsons
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Point Lonsdale SLSC |
Point Lonsdale GOLD
|
Peter Grant, Daniel Cope, Lee Hall/sullivan, Garrett Schembri, Brett Mazouris, Adam Cope
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Northcliffe SLSC |
Northcliffe A
|
Gary Collins, Chad Summers, Phil Stewart, Dean Tobin, Scott Parker
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Mona Vale SLSC |
Mona Vale WHITE
|
Rodney Boss, Paul Demidjuk, Kristan Kolding, Chris Reyes, David Veitch
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Coogee SLSC (NSW) |
Coogee PRAWNS
|
Michael Leary, Ben Bartolo, Ashley Taylor, Philip Evans
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Tallebudgera SLSC |
Tallebudgera RIPPETTS
|
Brett Mc, Greg Campbell, Bruce Mcnalty, Daniel Rahe, Gary Williams
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Bilgola SLSC |
Bilgola GOLD
|
Norm Pounder, Bennet Waller, Mark Wardrop, Don Mcmanus, Brendan Murray
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Wollongong City SLSC Inc. |
Wollongong City A
|
Greg Hale, Cameron Ward, Warrick Ward, Anthony Woods, Max Varmedja
|
Race 1 |
0 |
|